slogan-05

Kale Garden, İzmir’in yükselen yıldızı Gaziemir’de yer alıyor. Kentsel yenileme ve dönüşüm projeleriyle değerine yeni değerler ekleyen Gaziemir, şimdiden İzmir’ in en gözde bölgesi olmuş durumda… Yeni Fuar alanının da Gaziemir’de yapılmış olması, bu gelişimin en somut göstergesi… Adnan Menderes Havaalanı’nda yapılan yatırımlar, dış hatlardan sonra iç hatlar terminalinin de yenilenmesi ise Gaziemir’in büyümesine ve değerine ayrı bir ivme kazandırıyor. İşte böyle bir bölgede yükselen Kale Garden, sakinlerine eşsiz fırsatlarla birlikte çok farklı bir hayat sunuyor. Optimum AVM, seçkin özel okullar, Monkey Jungle (ege bölgesinin ilk ve tek kapalı çocuk oyun parkı), Esbaş, Semt Garajı, Otokent gibi iş, ticaret, eğlence ve alışveriş merkezlerine yürüyüş mesafesindeki Kale Garden, Gaziemir’ in gizli mücevheri oldu. Projenin hemen önündeki metro durağı ise Kale Garden sakinlerini en hızlı ve güvenli bir şekilde İzmir’e bağlıyor.

  • Bütün daireler, denizi aratmayan güzellikteki havuz ve iç bahçe manzaralı olarak tasarlandı.
  • Yüzme havuzu, spor alanları, kafe, toplantı odası, çocuk kulübü, hobi odası gibi hayatınızda farklılık yaratacak detaylar şimdiden düşünüldü.
  • Sizin ve sevdiklerinizin güvenliği bizim için de önemli; görüntülü intercom ve kamera sistemi ile 7/24 güvenliğiniz emin ellerde olacak.
  • Depreme dayanıklı, inşaat imalat işlerindeki bütün disiplinlerin gerekleri yerine getirilerek, tecrübeli ve donanımlı kişilerce inşaatlar tamamlanacak.
  • Modern ve estetik cepheler ve plan çözümleri, size farklı bir yerde yaşadığınızı hissettirecek.
  • Her eve ait özel otopark bulunacak…

YENİ BİR YAŞAM GAZİEMİR’DE YÜKSELİYOR.